Mora Terapi / Biorezonans

Mora Terapi / Biorezonans

MORA Terapi Nedir?

MORA ismi bu tekniğinin yaratıcısı Dr. Franz MOrell ve Eric RAsche’nin soyadlarınınbaş harflerinin birleşimidir. Dr. Morell, yetmişli yılların ortalarında damadı Elektronik Mühendisi Eric Rasche ile birlikte, vücudun kendi rezonanslarını (salınımlarını) kaydedebilen, analiz edebilen, düzeltebilen ve ardından düzenlenmiş salınımları insan vücuduna geri verebilen bir cihaz geliştirdi.

BACH Çiçekleri Nedir ve Mora Terapide Nasıl Kullanılır?

Bach Çiçekleri, Dr. Edward Bach tarafından duygusal durumlarla ilişkileri tanımlanmış ve endikasyonlara göre sınıflanmış bitkilerin-çiçeklerin homeopatik kürleridir. Bach Çiçekleri tüm dünyada yaygın olarak bilinmekte ve kullanılmaktadır. İçindeki bitki ekstresi bazen hiç kalmayacak kadar seyreltik hale getirilmiş olan (homeopatik) solüsyonlardır.
MORA-Terapi’de Bach çiçekleri frekanslar olarak kullanılır. Sizin için uygun olduğu düşünülen çiçek frekansı MORA yardımıyla vücudunuza yüklenir. Ve aynı anda üretilen homeopatik damla da evde kullanmanız için size verilir.

Psikolojik Problemlerde Nasıl Kullanılır?

MORA-Terapi uygulamalarından edindiğimiz tecrübeler özellikle yüksek anksiyeteli-bunaltılı-sıkıntılı durumlarda ve panik atak eğilimlerinde faydalı olduğu; ama kişinin özelliklerine göre birçok farklı ruh hali için de kullanılabileceği yönündedir. MORA-Terapi hafif psikolojik problemler ya da ruhsal dengesizlik durumlarında sıklıkla kullanılır. Renk Terapisi ve özellikle Bach Çiçekleri’ni yıllardır süren, artık kişisel özellik olarak algılanan ve kanıksanan birçok duygu hali için öneriliyor.  Psikolojik destek programında biorezonans uygulaması yanında MORA Renk Terapisi, Bach Çiçekleri Tedavisi ve homeopatik damlaları kullanıyoruz. Kişilerin Bach Çiçekleri ile ilgili olarak doldurduğu form üzerinden ilk görüşmeyi yapıyoruz. Görüşmemizde kişinin işine yarayacağını düşündüğümüz rengi ve uygun Bach Çiçeği’ni seçiyoruz. Uygulamaları kişilerle yaptığımız görüşmeye göre şekillendiriyoruz.

Sigarayı Nasıl Bıraktırıyor?

Alman biorezonans teknolojisi ile yapılan terapide amaç, bağımlılık yapan nikotin gibi zararlı maddelerin yaydığı frekansları vücuttan silmektir. Son iki adet sigaranızı yarısına kadar içtikten sonra, cihaza yerleştiriyoruz ve bu sigaradan alınan frekanslar elektronik olarak ters çevrilerek frekans dalgaları şeklinde vücuda geri veriliyor. Yapılan işlem vücudun nikotin ihtiyacını ortadan kaldırmaya yöneliktir. Terapi sonrasında kişinin aklına sigara gelebilir fakat canı sigara istememektedir. Seans süresince doğru frekans yüklemesi yapılan metal çip (göbeğinizin hemen altına bir bant yardımıyla yapıştırıyoruz) ve homeopatik sıvı size veriliyor ve 1 ay boyunca kullanmanız öneriliyor.

Nasıl Kilo Verdiriyor?

Biorezonans terapileri  sayesinde tadını lezzetli bulduğunuz fakat zararlı gıdaları bedeninize unutturmaya çalışıyoruz. Böylece diyet yapıyor hissi yaşamadan, sağlıklı beslenip, zorlanmadan kilo vermek mümkün hale geliyor. Biorezonans terapileri  karbonhidratlara karşı  iştahı azaltıp kilo verebilmenizi kolaylaştırır. Rezonans terapilerinden sonra daha az yemek yiyerek doyabilmek mümkün hale geliyor. Bu yüzden biorezonans teknolojisi ile kalıcı olarak zayıflamak mümkün. Örneğin çikolatai şekerli meyveler, tuz ve kahve bağımlılığınız  biorezonans ile kilo verme terapileri sayesinde giderilebilir.

Daha ayrıntılı bilgi almak için nilena biorezonans web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.